Konsultant Diety 1:1 by Cambridge Weight Plan Trójmiasto
Agnieszka Jaskólska

Program odchudzania Cambridge

Program Odchudzania Cambridge to unikatowy program odchudzania oparty na 5 stopniach energetycznych od 800 kcal do 1500 kcal dziennie, które pozwalają zredukować masę ciała, ustabilizować ją i utrzymać.

Indywidualnie dopasowany Program Odchudzania Cambridge nie tylko ułatwia osiągnięcie celu – pozbycie się nadwagi, czy otyłości, ale także wdraża zasady prawidłowego komponowania i przygotowywania konwencjonalnych posiłków.

Dieta opiera się na połączeniu gotowych, niskokalorycznych produktów Cambridge z posiłkami konwencjonalnymi.  Z etapu na etap stopniowo zastępuje się posiłki Cambridge posiłkami własnymi, co prowadzi nie tylko do osiągnięcia wymarzonego celu jakim jest utrata wagi, ale również daje potrzebny czas, aby stopniowo, krok po kroku wdrożyć prawidłowe nawyki żywieniowe, nauczyć się gotować zdrowe zbilansowane posiłki –    i co najważniejsze – tę  wymarzoną wagę utrzymać.

Aby rozpocząć Program Odchudzania Cambridge wymagane jest spotkanie z konsultantem, który udzieli fachowych porad i wprowadzi w tajniki programu odchudzania. Podczas bezpłatnej konsultacji wypełnią Państwo „Kartę Zdrowia” i w zależności od stopnia nadwagi, aktualnego stanu zdrowia, aktywności fizycznej, wieku itp. zostanie dopasowany odpowiedni dla Pani/Pana stopień programu.

Kontakt

Agnieszka Jaskólska - Trójmiasto

konsultant diety Cambridge
tel. kom. 506-77-20-66
e-mail: dieta.cambridge@op.pl

Treningi personalne Agnieszka Jaskólska

Więcej informacji pod nr telefonu: 506-77-20-66